"Načítavam stránku"

XPEL - Najlepšie ochranné fólie

Na rozdiel od ostatných fólií, ktoré s časom žltnú, praskajú alebo sa odlupujú, XPEL fólie zostávajú priesvitné a vynikajú samoregeneračným efektom, ktorý zaručuje ich trvanlivosť aj bez potreby záruky. XPEL Ultimate bola prvou fóliou na trhu, ktorá využívala technológiu samoliečenia a odvtedy bola mnohokrát zdokonalená. Dnes je na trhu XPEL Ultimate Plus, ktorá ponúka vysoký lesk a tiež možnosť samoregenerácie. To zaručuje extrémnu odolnosť voči UV žiareniu a predchádza zažltnutiu. V prípade menších škrabancov stačí použiť horúcu vodu alebo nechať auto vystavené slnku po niekoľkých minútach, aby fólia sama eliminovala poškodenie. V prípade väčších poškodení zostáva lak nepoškodený a fólia je bezpečne odstrániteľná, pričom je možné ju nahradiť novou fóliou. XPEL fólia je odolná aj proti rôznym čistiacim prostriedkom a riedidlám na lak.

Ochráňte svoje vozidlo už dnes!

Prečo XPEL?

Nainštalovanie tejto fólie zaručí dokonalý výsledok, minimálne zmeny v textúre vrchného laku, vynikajúcu priľnavosť, hydrofóbnu vrstvu a súčasne poskytuje najlepšiu ochranu laku vďaka samoregenerácii.

Každá fólia Xpel je presne vyrezaná, aby sa dokonale prispôsobila vášmu vozidlu. Vďaka softwaru DAP od @xpeltech môžeme aplikovať fóliu bez plytvania materiálom.

Máme silný dojem, že XPEL Ultimate Plus je líderom v oblasti ochranných fólií na trhu. S podporou zákazníkov, vynikajúcou zárukou a stálym vývojom produktov si myslíme, že XPEL je tou najlepšou voľbou pre ochranu vášho vozidla. Preto sa u nás a v našich zastúpeniach výlučne používa fólia Xpel.